گروه تقویت مفاصل و استخوان
شرکت سازنده لابراتور رازک
وب سایت
تعداد در بسته 15 کپسول
گروه مفاصل
کشور سازنده ایران

  • بهبود درد مفاصل
  • درمان استئوآرتریت
  • بهبود بیماری دژانراتیو

کپسول پیاسیدین دارای مواد طبیعی از جمله آووکادو و سویا می باشد که به بررسی خواص هریک از این مواد می پردازیم:

پیاسیدین با منشا گیاهی دارای اثر مغذی بر بافت همبندی است که با تحریک سنتز پروتئوگلایکان ها، کلاژن و بازسازی غضروف، موجب می شود که ساختمان غضروف به حالت طبیعی بازگردد و نیز اثر بازدارندگی برروی کلاژناز تیپ دو دارد.

آووکادو حاوی لوتئین و زاگزانتین است ، دو ماده شیمیایی که در بافت چشم متمرکز می شوند و در آنجا از آنتی اکسیدان محافظت می کنند تا آسیب از طریق اشعه ماوراء بنفش را به حداقل برساند.آووکادو می تواند در درمان سرطان نقش موثری داشته باشد.

اگرچه بیشتر کالری موجود در آووکادو از چربی حاصل می شود، اما پر از چربی های مفید است که به سیری شما کمک می کند، هنگام مصرف چربی، مغز شما سیگنالی دریافت می کند که اشتهای شما را خاموش می کند. خوردن چربی سرعت تجزیه کربوهیدرات ها را کاهش می دهد، که به ثابت ماندن سطح قند در خون کمک می کند.

پیاسیدین همچنین با تاثیر بر دژنراسیون غضروف از کاتابولیسم ( تجزیه پروتئین به آمینواسید) جلوگیری نموده و تعادل و توازن میان کاتابولیسم و آنابولیسم ماتریکس غضروف را حفظ می نماید. فرآیندی که موجب بهبود علائم می گردد ممکن است در ابتدا آهسته باشد اما تاثیر دراز مدت قابل توجه آن باقی مانده و در نهایت موجب کاهش درد، آسیب عملکردی و حملات ناگهانی می گردد.

 

روزانه یک عدد کپسول در بین غذا و همراه با یک لیوان بزرگ آب مصرف گردد.