گروه نستله
شرکت سازنده نستله
وب سایت www.nestle.com
حجم محصول 400 گرم
جنسیت مصرف عمومی
نوع محفظه قوطی فلزی

  • حاوی ریز مغذی‌های روی، ویتامین A و C عملکرد خوب سیستم ایمنی
  • غذای کمکی شیرخواران و کودکان بر پایه غلات از پایان 12 ماهگی
  • حاوی ویتامین B1 و امگا3 موثر در رشد و تکامل مغز
  • حاوی آهن، ید کمک به تکامل قوای شناختی
  • بدون مواد نگهدارنده و رنگ‌های مصنوعی

بین هفت تا نه ماهگی، هنگامی که سرعت رشد کودک زیاد می شود، تغییرات زیادی را در او می بینید. او ممکن است بدون کمک دیگری بتواند برای مدت کوتاهی بنشیند، یک قاشق را نگه دارد و اشیا را در دهانش بگذارد. ممکن است چند دندان هم در آورده باشد. حالا زمانی است که غذاهایی را که به کودک می دهید متنوع سازید. هیچ غذایی همه مواد مغذی برای سلامتی انسان را بطور کامل ندارد.

سالم، خوش طعم و مغذی هستند و قرار است در طول زندگی از آنها استفاده کند، در اختیارش بگذارید. سعی کنید او را با سبزی ها و میوه های غیر معمول، از جمله انبه و امثال آن آشنا کنید. ابتدا از این نوع میوه ها و سبزیها کم بخرید و آنها را امتحان کنید. گاهی می توانید همراه ماست، سیب زمینی شیرین یا فرنی هم این مواد را به او بدهید. هنگامی که کودکتان یکی دو دندان در می آورد، می توانید پورههای سفت تر با تکه های سفت سیب زمینی سرخ کرده و امثال آن را به او بدهید.

قبل از تهیه به دقت دست‌ها و ظرف غذای کودک را بشویید. آب آشامیدنی تمیز را به مدت 5 دقیقه جوشانده و بگذارید خنک شود. 130 میلی لیتر آب ولرم را اندازه بگیرید و در ظرف کودک بریزید.

50 گرم یا 9 قاشق غذاخوری سر صاف سرلاک را به آن اضافه کنید. مخلوط را هم زده تا به صورت یکنواخت درآید و سپس با یک قاشق تمیز به کودک بخورانید.