تکاژه (Tekaje)

تکاژه (Tekaje)

شرکت تدبیر کالای جم از سال 1376 با عنوان یک شرکت واردات و صادرات به فعالیت خود آغاز کرد. این شرکت با نام تجاری تکاژه (Tekaje) از سال 1388 در زمینه تولید محصولات دارویی فعالیت نموده است. اکنون توانسته است در زمینه مکمل‌های دارویی، به عنوان یک پیشگام در حوزه حمایت از سلامت و پیشگیری از بیماری‌ها شناخته شود. این شرکت به بهبود سلامت متعهد بوده و در پی فراهم نمودن دسترسی به داروهای ایمن می‌باشد. همچنین، این برند بر تعهدات خود نسبت به بیماران، مشتریان و سهامداران تأکید دارد و بر شفافیت در فعالیت‌های خود تمرکز دارد.

شرکت دارویی تکاژه (Tekaje) با بهره‌گیری از دانش و فناوری‌های حوزه دارو، به هدف پیشبردی در صنعت دارویی کشور متعهد است. یکی از اهداف این شرکت، تکمیل زنجیره تأمین دارویی با هدف بهبود مزیت رقابتی می‌باشد. به گفته مسئولان این برند، هدف آن تأمین و تولید داروهای مکمل-غذایی نوآورانه با کیفیت بالا برای تمامی اقشار جامعه و برآورده کردن حداکثر رضایت همه ذینفعان است.

شرکت تدبیرکالای جم در بیست و دومین دوره جایزه ملی کیفیت، توانست مقام اشتهار به کیفیت را از سازمان غذا و دارو به‌دست آورد. مراسم اهدای این جوایز با حضور رئیس سازمان غذا و دارو برگزار گردید.

 قرص اکسی فورت

قرص اکسی فورت حاوی 30 میلی‌گرم کافئین و 250 میلی‌گرم تورین است. این قرص یک مکمل انرژی‌زاست که با دارا بودن موادی مانند کافئین، تورین، اینوزیتول و ویتامین‌های گروه ب، به تولید بهتر انرژی در بدن و تقویت سیستم عصبی کمک می‌کند. اما لازم به ذکر است که در صورت ابتلا به بیماری‌های قلبی، قبل از مصرف این قرص، با پزشک مشورت کنید.

کافئین موجود در قرص اکسی فورت با تحریک سیستم عصبی، احساس خستگی را کاهش می‌دهد و باعث افزایش تمرکز و هوشیاری مغز می‌شود. همچنین، کافئین دارای اثرات ضد درد است و مصرف آن می‌تواند سطح گلیکوژن را که مهم‌ترین منبع انرژی برای ورزشکاران است، افزایش دهد.

برخی از ویژگی‌های قرص اکسی فورت عبارتند از:
1. کمک به سوزاندن مواد غذایی پر انرژی در بدن: مصرف قرص اکسی فورت به بدن کمک میکند تا بیشترین استفاده ممکن را از مواد غذایی پر انرژی کند و در نتیجه بهبود انرژی بدن را ایجاد کند.

2. افزایش تمرکز و هوشیاری مغز: کافئین موجود در قرص اکسی فورت می‌تواند تمرکز و هوشیاری مغز را افزایش دهد و برای فعالیت‌های ذهنی مفید باشد.

3. بهبود قوای جسمی: با تقویت سیستم عصبی و افزایش سطح انرژی، قرص اکسی فورت می‌تواند بهبود قوای جسمی را فراهم کند.

4. کاهش خستگی: مصرف قرص اکسی فورت می‌تواند خستگی را کاهش داده و انرژی لازم برای فعالیت‌های روزانه را تأمین کند.

5. افزایش انرژی: با دارا بودن کافئین و تورین، قرص اکسی فورت می‌تواند به تولید بیشتر انرژی در بدن کمک کند.
کافئین و تورین دو ترکیب اصلی در این قرص هستند که می‌توانند تحریک سیستم عصبی مرکزی را افزایش دهند و احساس بیداری، تمرکز و هوشیاری را بهبود بخشند. همچنین، مصرف کافئین می‌تواند خستگی را کاهش دهد و سطح انرژی را افزایش دهد.

به علاوه، ویتامین‌های گروه ب و اینوزیتول که در قرص اکسی فورت حضور دارند، نقش مهمی در فرایندهای تولید انرژی در بدن دارند. آنها به عنوان کوفاکتورهای آنزیمی عمل می‌کنند که در متابولیسم غذا و تبدیل آن به انرژی نقش دارند.