فیلتر براساس قیمت:
محصولات تچرا فارمد

محصولات-تچرا-فارمد

شرکت تچرا دارو توسط تیمی زبده در حوزه نظام سلامت و داروی ایران و با هدف توسعه پایدار پایه گذاری گردید. این شرکت در سال 1389و با اخذ نمایندگی از کمپانی مارینومد اتریش فعالیت خود را در زمینه درمان و پیشگیری از بیماریها ی تنفسی آغازنمود و با مبنا قرار دادن اصل تبعیت از قانون و استمرار در حفظ کیفیت خدمات، حرکت خود را آغاز نمود.

شرکت تچرا دارو متعهد شده  تا با ارتباط مستمر و رو به توسعه با ذینفعان حوزه بهداست و درمان ، دسترسی آحاد جامعه و بیماران را به بهترین راهکارهای درمانی مطابق با استانداردها و گایدلاینها فراهم آورد.

در این راستا شرکت تچرا دارو با تمرکز بر ثبت وتأمین داروهای تخصصی در زمینه های مختلف پزشکی نظیر پارکینسون، آرتریت روماتوئید، ارائه درمان های تخصصی عفونت های پیچیده باکتریایی و قارچی جنرال و تنفسی، بیهوشی و مراقبتهای ویژه و … سعی کرده است تا گزینه های درمانی مناسب و اثربخشی را در اختیار پزشکان و کادر درمان قرار دهد.

دامنه فعالیتهای شرکت تچرا دارو تنها به ثبت و واردات داروهای ساخته شده توسط شرکتهای طرف قرارداد محدود نیست، بلکه تعهد این شرکت در قبال افراد جامعه و سیستم سلامت کشور آن را ملزم می کند تا در راستای ارتقاء سطح دانش پزشکی، کمک به بیماران در داشتن آگاهی و دانش درست از بیماری و درمان آن، جمع آوری و گزارش کامل عوارض جانبی احتمالی داروها از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده و نخواهد کرد.

شرکت تچرا دارو با فراهم کردن ساختاری چابک، هوشمند و پایدار و داشتن نگرش مثبت و متعهدانه در راستای سلامت ایران عزیزمان سعی کرده  تا با کشف توانمندیهای کارکنانمان بستری فراهم آورد تا در کنار یکدیگر و با همکاری در جهت رسالت شرکت تچرا دارو که همانا ” ایجاد هماهنگی میان جسم ، ذهن و روح انسان ” است حرکت کند.

برخی از محصولات تچرا فارمد

قرص نوروکر تچرا فارمد

قرص نوروکر تچرا فارمد ابتدا برای استفاده از آن برای گیاه‌خواران تهیه شده است، اما استفاده از آن برای افراد غیر گیاه‌خوار نیز ممکن است. این قرص حاوی اسید پانتوتنیک است که می‌تواند به تقویت حافظه و بهبود عملکرد طبیعی ذهن کمک کند و کیفیت آن را افزایش دهد.

مواد موجود در قرص نوروکر تچرا فارمد شامل ویتامین‌های B۶، B۱۲، C، D و مواد معدنی مانند روی، مس و سلنیوم هستند که به حفظ عملکرد طبیعی بدن و تقویت سیستم ایمنی آن کمک می‌کنند. این قرص نه‌تنها می‌تواند عملکرد مغز و حافظه را تقویت کند، بلکه به عنوان یک غذای مناسب برای مراقبت از مغز و سیستم عصبی نیز عمل می‌کند.

ویژگی‌های قرص نوروکر تچرا فارمد عبارتند از:
– حاوی انواع مواد معدنی، ویتامین‌ها و عصاره‌های گیاهی
– کمک به تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن
– قابل استفاده برای افراد گیاه‌خواران
– کمک به عملکرد شناختی و ذهنی
– حاوی ترکیبات آنتی‌اکسیدان قوی
– بهترین جایگزین برای قرص‌های نروزان

قرص وستولوکس تچرا فارمد

قرص وستولوکس تچرا فارمد، یک مکمل مفید برای حفظ سلامت قلب و عروق است. ترکیب اصلی این مکمل، ۱۵۰ میلی‌گرم Fruitflow یا عصاره طبیعی گوجه‌فرنگی است. عصاره گوجه‌فرنگی مورد استفاده در این مکمل به صورت تازه‌گرفته شده است و از لیکوپن ممتازی برخوردار است. روش استخراج ویژه عصاره در قرص وستولوکس تچرا فارمد از طریق فرآیند اولترافیلتراسیون انجام می‌شود و توسط EFSA (موسسه صحت اطلاعات غذایی اروپا) علمی تایید شده است. علاوه بر خواص آنتی‌اکسیدانی، این مکمل دارای تأثیرات ویژه‌ای در حفظ سلامت قلب و عروق است.

مصرف قرص وستولوکس تچرا فارمد به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند و با داشتن خواص آنتی‌اکسیدانی، می‌تواند رادیکال‌های آزاد را کنترل کرده و از آسیب به بدن و بروز سرطان جلوگیری کند. این مکمل به ویژه برای افرادی که فعالیت ورزشی کمتری انجام می‌دهند، تحرک کمتری دارند یا آمادگی جسمانی کمتری دارند، همچنین افرادی که با استرس مواجه هستند، سیگاری هستند، اضافه وزن دارند و به خصوص بانوان سنین بالاتر مناسب است.

ویژگی‌های قرص وستولوکس تچرا فارمد عبارتند از:
– حاوی عصاره تغلیظ شده گوجه‌فرنگی
– کمک به سلامت قلب و عروق
– کنترل کلسترول و فشار خون
– تقویت سیستم ایمنی بدن
– خاصیت آنتی‌اکسیدانی