محصولات لابراتوار نلا

روغن ماساژ مفاصل نلا آرترو نلا 60 میلی لیتر

99,000 تومان
افزودن به سبد خرید

روغن ماساژ مفاصل نلا آرترو نلا

روغن ماساژ مفاصل نلا آرترو نلا یک محصول موثر برای درمان آرتروز و کاهش دردها و التهابات مفاصل است. این روغن با تقویت و بهبود غضروف‌های آسیب دیده و افزایش انعطاف‌پذیری حرکت مفاصل، بهبود می‌بخشد. بنابراین، برای افرادی که از انجام عمل جراحی می‌ترسند یا امکان انجام آن را ندارند، روغن نلا آرترو می‌تواند گزینه‌ای مفید باشد. همچنین، استفاده از این روغن به عنوان یک مکمل موثر بعد از عمل جراحی نیز توصیه می‌شود.

روغن ماساژ مفاصل نلا آرترو نلا حاوی هیالورونات سدیم است که از عصاره تاج خروس استخراج می‌شود. این ماده بهبودی در درمان آرتروز و مشکلات مفصلی ایجاد می‌کند. همچنین، عصاره جلبک دریای شور نیز در این روغن حضور دارد که خواص ضد التهابی و مرطوب کننده دارد.

روغن ماساژ مفاصل نلا آرترو نلا در بسته‌بندی حجم ۶۰ میلی‌لیتر عرضه می‌شود. این روغن بدون هیچگونه مواد شیمیایی، الکل و نگهدارنده پارابنی تهیه می‌شود. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که استفاده از این روغن برای ماساژ مفاصل بدون هیچگونه عارضه جانبی برای افراد مناسب باشد. علاوه بر این، این روغن برای همه افراد با هر نوع پوستی قابل استفاده است.

برخی از ویژگی های روغن ماساژ مفاصل نلا آرترو نلا عبارتند از:

1. ترمیم و تشکیل مایع مفصلی: این روغن با حاوی هیالورونات سدیم، که از عصاره تاج خروس استخراج می‌شود، به ترمیم و تشکیل مایع مفصلی کمک می‌کند. این ویژگی موجب بهبود عملکرد و انعطاف‌پذیری مفاصل می‌شود.

2. بهبود دهنده صدمات ورزشی: استفاده از این روغن ماساژ می‌تواند در بهبود صدمات ورزشی مفاصل مؤثر باشد. ویژگی‌های ضد التهابی و تسکین‌دهنده آن باعث کاهش درد و التهابات مفاصل می‌شود.

3. انعطاف و روان سازی حرکت مفصل: با استفاده منظم از این روغن، انعطاف و روانی حرکت مفاصل بهبود می‌یابد. این موضوع می‌تواند برای افرادی که مشکلات انعطاف‌پذیری مفاصل دارند، بسیار مفید باشد.

4. مناسب برای قبل و بعد از عمل جراحی: روغن ماساژ مفاصل نلا آرترو نلا به عنوان یک مکمل موثر برای استفاده قبل و بعد از عمل جراحی مفاصل توصیه می‌شود. این روغن می‌تواند به تسریع فرایند بهبودی و ترمیم مفاصل کمک کند.

5. کمک به ترمیم غضروف آسیب دیده و خشک: استفاده از روغن ماساژ مفاصل نلا آرترو نلا می‌تواند به ترمیم و بهبود غضروف‌های آسیب دیده و خشک کمک کند. ترکیبات موجود در این روغن می‌توانند به تغذیه و تقویت غضروف‌ها کمک کنند.