محصولات لاگاپ

شربت آی ویلین لاگاپ 100 میلی لیتر

35,000 تومان
افزودن به سبد خرید

محصولات-لاگاپ

شرکت داروسازی “لاگاپ” (Lagap) یک شرکت سوئیسی است که با بیش از نیم قرن تجربه در تولید داروها، در بازار بین‌المللی فعالیت دارد. این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمت‌های مناسب، طیف گسترده‌ای از محصولات را در اختیار عموم قرار می‌دهد. از جمله محصولات ارائه شده توسط “لاگاپ” می‌توان به مکمل‌های غذایی، داروهای قلبی و عروقی، داروهای مرتبط با دستگاه گوارش و کبد، انواع داروها، آنتی‌بیوتیک‌ها از قبیل Penicillin و Doxycycline و داروهای شیمی‌درمانی و ضدباکتری و ضدقارچ اشاره نمود.

ساشه سمانیک کلاژن

یک پودر مکمل است که شامل ترکیب خاص و ثبت اختراع شده کلاژن پپتید می‌شود. این مکمل به عنوان بهترین نوع کلاژن پپتید در جهان شناخته شده است و بهبود سلامت پوست، مو و ناخن‌ها را تسهیل می‌کند. با افزایش خاصیت کشسانی و انعطاف پوست، به کاهش چین و چروک‌ها کمک می‌کند. همچنین، ساشه سمانیک کلاژن دارای خواص درمانی دیگری نیز است.

تا به امروز، تعدادی مطالعه بر روی اثرات مکمل‌های کلاژن در بهبود کیفیت پوست و سلامت پوست انجام شده است. این مطالعات نشان می‌دهند که مصرف مکمل‌های کلاژن خوراکی می‌تواند بهبودی در موارد زیر ایجاد کند:

1. کشسانی و انعطاف پوست: مصرف مکمل‌های کلاژن می‌تواند بهبود قابل توجهی در کشسانی و انعطاف پوست ایجاد کند. این اثر به خاطر تقویت ساختار کلاژن در پوست است.

2. کاهش چین و چروک‌ها: مکمل‌های کلاژن ممکن است به کاهش ظاهر چین و چروک‌های پوست کمک کنند. این تأثیر به خاطر تقویت کلاژن و الاستین پوست است.

3. آبرسانی پوست: مصرف کلاژن می‌تواند آبرسانی پوست را افزایش دهد و به حفظ رطوبت طبیعی پوست کمک کند.

4. بهبود زخم‌ها: برخی مطالعات نشان داده‌اند که مکمل‌های کلاژن ممکن است در بهبود زخم‌ها و ترمیم بافت پوستی موثر باشند.

5. ضدپیری: برخی تحقیقات نشان داده‌اند که مصرف مکمل‌های کلاژن می‌تواند در کاهش علائم پیری پوست موثر باشد.