محصولات هلث پلاس

قرص ویتامین D3 1000 واحد هلث پلاس 30 عددی

قیمت اصلی 22,900 تومان بود.قیمت فعلی 10,000 تومان است.

محصولات-هلث-پلاس

مکمل‌های غذایی تحت برند هلث پلاس Health Plus از تولیدات شرکت داروسازی شفا می‌باشد. این شرکت، از سال 1347 با نام شرکت ایران لیسانس، فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات دارویی و بهداشتی آغاز کرد. در سال 1362، نام خود را به شرکت داروسازی و بهداشتی شفا تغییر داد و سرمایه‌گذاری خود را در هر دو زمینه دارویی و بهداشتی افزایش داد. به دلیل تعهد و التزام این شرکت به تولید محصولات با کیفیت، اکنون شفا یکی از مشهورترین و معروفترین کارخانجات داروسازی در ایران است.

در حال حاضر، شرکت داروسازی و بهداشتی شفا، تعداد زیادی محصول (قرص و کپسول) را با استفاده از مجهزترین و مدرن‌ترین تجهیزات، مطابق با مقررات جامعه پزشکی و داروسازی ایران تولید می‌کند. حدود ۴۰۰ نیروی متخصص و غیرمتخصص در بخش‌های تحقیق و توسعه، کنترل کیفیت، تولید و بسته‌بندی شرکت شفا مشغول به کار هستند. برخی از محصولات برند هلث پلاس از تولیدات شرکت داروسازی شفا را می‌توانید از سایت دارونت به راحتی تهیه کنید.

قرص ویتامین D3 1000 واحد هلث پلاس

قرص ویتامین D3 1000 واحد هلث پلاس یک مکمل غذایی است که ویتامین D را فراهم می‌کند. این ویتامین برای جذب کلسیم و فسفر در بدن ضروری است و نقش مهمی در بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن دارد. ویتامین D3 به استحکام استخوان‌ها و دندان‌ها کمک می‌کند و همچنین به پیشگیری از برخی بیماری‌ها می‌پردازد. در صورت عدم مصرف این ویتامین، جذب کلسیم به درستی انجام نمی‌شود. با مصرف قرص ویتامین D3 1000 واحد هلث پلاس، میزان ویتامین D در بدن به طور قابل توجهی افزایش می‌یابد.

قرص ویتامین D3 1000 واحد هلث پلاس با ترکیبی از ویتامین D و کلسیم، به جلوگیری و درمان پوکی استخوان کمک می‌کند. این قرص دارای طعم نگهدارنده مصنوعی نبوده و به علاوه بدون استفاده از شکر، نمک و مخمر تهیه شده است.

ویژگی‌های قرص ویتامین D3 1000 واحد هلث پلاس عبارتند از:

حفظ عملکرد صحیح سیستم ایمنی بدن: ویتامین D3 بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند و می‌تواند در پیشگیری از بیماری‌ها و عفونت‌ها مؤثر باشد.
– جلوگیری از پوکی استخوان: مصرف ویتامین D3 به تقویت استخوان‌ها و جلوگیری از پوکی استخوان کمک می‌کند. این ویتامین بهبود جذب کلسیم در بدن را تسهیل می‌کند و برای حفظ استحکام استخوان‌ها بسیار مهم است.
– افزایش جذب کلسیم: ویتامین D3 با افزایش جذب کلسیم در بدن، به حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها کمک می‌کند و میزان کلسیم مورد نیاز بدن را تأمین می‌کند.
– تقویت استخوان: با تسهیل جذب کلسیم و فسفر در بدن، ویتامین D3 به تقویت استخوان‌ها و بهبود سلامت استخوان‌ها کمک می‌کند.

در نتیجه، قرص ویتامین D3 1000 واحد هلث پلاس با تأمین ویتامین D و ترکیبی از کلسیم، می‌تواند به بهبود استحکام استخوان‌ها، جلوگیری از پوکی استخوان و تقویت عملکردسیستم ایمنی بدن کمک کند. همچنین، با افزایش جذب کلسیم و تقویت استخوان‌ها، می‌تواند به حفظ سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها کمک کند.

مصرف قرص ویتامین D3 1000 واحد هلث پلاس به عنوان یک مکمل غذایی می‌تواند به افرادی که نیاز به تقویت سیستم ایمنی بدن، جلوگیری از پوکی استخوان یا بهبود عملکرد استخوان‌ها دارند، توصیه شود. این قرص با عدم وجود طعم دهنده مصنوعی و عاری از مواد نگهدارنده، شکر، نمک و مخمر تهیه شده است که می‌تواند به افرادی که از حساسیت به این مواد رنج می‌برند، مناسب باشد.