فیلتر براساس قیمت:
محصولات پورسینا

محصولات پورسینا

کارخانه داروسازی پورسینا، که قبلاً با نام لابراتوار داروسازی آویسنا شناخته می‌شد، در سال ۱۳۳۸ تأسیس شد. این کارخانه پروانه بهره‌برداری خود را از وزارت صنایع و معادن دریافت کرد.
در ابتدا، مقر اصلی آن در خیابان ولیعصر تهران بود و در سال ۱۳۴۶ به عنوان شرکت تولیدی داروسازی آویسن با مسئولیت محدود ثبت شد. بنیانگذاران این کارخانه شامل مرحوم دکتر میرنجف هاشمی، دکتر فیروز گلشنی و منوچهر و عنایت‌الله گلشنی بودند.

در آغاز فعالیت خود، کارخانه داروسازی پورسینا با تولید ۱۵ نوع فرآورده دارویی پودر و مایع شروع کرد. در سال ۱۳۵۹، به منطقه صنعتی فعلی خود با وسعت ۶۰۰۰ مترمربع در کیلومتر ۲۲ جاده مخصوص تهران – کرج منتقل شد. پس از آن، تولید فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی را نیز به محصولات خود افزود.
از سال ۱۳۷۱، این شرکت همچنین تولید داروهای گیاهی استاندارد را نیز به تولیدات خود اضافه کرد.

کارخانه داروسازی پورسینا در حال حاضر دارای مساحتی بالغ بر ۶۰۰۰ مترمربع است. تولیدات آن شامل ۸۰ نوع داروی شیمیایی (قرص، ساشه و شربت) و ۲۸ نوع داروی گیاهی می‌شود. با داشتن ۱۲ دکتر داروساز و کادر مجرب، کارخانه داروسازی پورسینا از تجهیزات پیشرفته تحقیقاتی، آزمایشگاه‌ها و ماشین‌آلات مدرن استفاده می‌کند و به عنوان یکی از پیشگامان صنعت داروسازی کشور در فعالیت است.
این کارخانه به عنوان هدف خود ارائه محصولات با کیفیت بالا و استانداردهای جهانی را دارا است و همچنین قادر به عرضه محصولات خود به صورت جهانی می‌باشد. تلاش بی وقفه این کارخانه در تحقیقات و تولید داروهای جدید شیمیایی و گیاهی در حال گسترش است، با هدف عرضه آنها به سیستم دارویی کشور در آینده نزدیک.کارخانه داروسازی پورسینا، که در گذشته با نام لابراتوار داروسازی آویسنا شناخته می‌شد، در سال ۱۳۳۸ تأسیس شد.
این کارخانه با موفقیت پروانه بهره‌برداری خود را از وزارت صنایع و معادن دریافت کرد. ابتدا، مقر اصلی آن در خیابان ولیعصر تهران قرار داشت و در سال ۱۳۴۶ به عنوان شرکت تولیدی داروسازی آویسن با مسئولیت محدود ثبت شد. مرحوم دکتر میرنجف هاشمی، دکتر فیروز گلشنی و منوچهر و عنایت‌الله گلشنی از بنیانگذاران این کارخانه داروسازی بودند.

لابراتوار داروسازی پورسینا در ابتدا با تولید ۱۵ نوع فرآورده دارویی پودر و مایع فعالیت خود را آغاز کرد. در سال ۱۳۵۹، این کارخانه به منطقه صنعتی فعلی خود با وسعت ۶۰۰۰ مترمربع در کیلومتر ۲۲ جاده مخصوص تهران – کرج منتقل شد و پس از آن، تولید فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی را به تولیدات خود اضافه کرد. از سال ۱۳۷۱، این شرکت همچنین تولید داروهای گیاهی استاندارد را به محصولات دارویی خود افزود.

شرکت پورسینا برای پیشرفت در زمینه‌ی صنعت داروسازی و تحقیقات دارویی و کلینیکی علاوه بربه کارگیری امکانات و ظرفیتهای فنی و تخصصی خود ، ارتباط نزدیکی را با مراکز دانشگاهی ، تحقیقاتی و متخصصین صنعت داروسازی برقرار نموده و تاکنون بیش از ۲۰ طرح تحقیقاتی و کلینیکی را مورد حمایت خود قرار داده است .

سعی و تلاش و همت همه دست اندرکاران این مجموعه بر آن است تا محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی عرضه نمایند تا علاوه بر ارائه دادن داروهایی با کیفیت بالا و ایده آل در بازار دارویی کشور، امکان عرضه جهانی آنها را نیز فراهم آورد.
در حال حاضر، هم راستا با توسعه صنعت داروسازی در کشور وسعت این کارخانه به ۱۷۰۰۰ متر مربع و تولیدات آن به ۸۰ قلم داروی شیمیایی (قرص، ساشه و شربت) و ۲۸ قلم داروی گیاهی رسیده است.

درحال حاضر لابراتوار داروسازی پورسینا با در اختیار داشتن ۱۲ دکتر داروساز به علاوه کادر مجرب، دستگاههای پیشرفته تحقیقاتی ، آزمایشگاه ها ، ماشین آلات مدرن و فضای گسترده‌ی تولید به عنوان یکی از پیشگامان صنعت داروسازی کشور در حال فعالیت بوده و با تلاش بی وقفه در حال گسترش همه جانبه تحقیقات خود جهت تولید داروهای جدید شیمیایی و گیاهی است که در آینده نزدیک به سیستم دارویی کشورعرضه خواهند شد .