فیلتر براساس قیمت:
شرکت داروسازی گیاهی وشادارو

قرص اکوئیفلکس وشا دارو 90 عددی

قیمت اصلی 160,000 تومان بود.قیمت فعلی 150,000 تومان است.

کپسول پومگا 5 وشا دارو 60 عددی

185,000 تومان
افزودن به سبد خرید

شرکت داروسازی گیاهی وشادارو

شرکت داروسازی گیاهی وشادارو پارس با هدف دستیابی به خودکفایی در فرآوری و تولید گیاهان دارویی، در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز کرد. پارس با هدف دستیابی به خودکفایی در فرآوری و تولید گیاهان دارویی، در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز کرد. در آغاز، وشادارو برای تأمین بذر گونه‌های مختلف و خاص گیاهان دارویی، از طریق شرکت‌های بین‌المللی تولیدکننده بذرهای اصلاح‌شده گیاهان دارویی تهیه نمود و تمرکز خود را بر تولید و تکثیر گیاهان دارویی مطابق با شرایط اقلیمی ایران و دستیابی به بالاترین میزان عملکرد گذاشت.

محققین و متخصصین جوان وشادارو، علاوه بر فعالیت در زمینه پرورش گیاهان دارویی، تحقیقات خود را در زمینه تولید داروهای گیاهی و فرآورده‌های گیاهی آغاز نمودند و در سال ۱۳۹۶ موفق به اخذ مجوز دانش‌بنیان از سوی معاونت علمی ریاست جمهوری شدند. اکنون این شرکت با داشتن مزارع متعدد در سراسر ایران، در زمینه کشت و تولید مواد اولیه گیاهی برای استفاده در داروهای گیاهی تولیدی خود مشغول به فعالیت می‌باشد.

شرکت داروسازی گیاهی وشا دارو پارس با هدف ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه و ترویج طب گیاهی، در سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در زمینه تولید داروهای گیاهی آغاز کرد. در آغاز، این شرکت برای تأمین بذر گونه‌های مختلف و خاص گیاهان دارویی، از شرکت‌های بین‌المللی تولیدکننده بذرهای اصلاح شده خریداری می‌نمود. دسترسی آسان به مواد اولیه گیاهی و خودکفایی در تولید از مهمترین اهداف مدیران این شرکت بود؛ بنابراین، بومی‌سازی بذرهای گیاهان دارویی به یکی از اولویت‌های اصلی این شرکت تبدیل شد و در سال ۱۳۹۶ با دستیابی به این هدف، موفق به اخذ مجوز دانش‌بنیان از معاونت علمی ریاست جمهوری شد.

رویکردهای هوشمندانه و منحصربه‌فرد در مراحل کشت تا فرآوری گیاهان دارویی، نوآوری در فرمولاسیون تولید داروهای گیاهی، مشارکت و همکاری با اساتید، آزمایشگاه‌ها و شرکت‌های داروسازی برجسته کشور، گواهی بر تضمین کیفیت محصولات در طول ۸ سال فعالیت شرکت وشا دارو است.

قرص اکوئیفلکس وشا دارو

قرص شادارو، یک محصول ارگانیک است که از پودر گیاهی دم‌اسب تشکیل شده است. این محصول با ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود، تاثیرگذار در حفظ و بهبود سلامت استخوان، تاندون‌ها، مو و ناخن می‌باشد.

یکی از ویژگی‌های مهم قرص شادارو، افزایش انعطاف‌پذیری تاندون‌ها است. با مصرف این قرص، تاندون‌ها قوی‌تر و انعطاف‌پذیرتر می‌شوند، که این امر می‌تواند در پیشگیری از آسیب‌های ورزشی مؤثر باشد. همچنین، قرص شادارو دارای تأثیرات مثبتی در درمان و پیشگیری از پوکی استخوان است. ترکیبات موجود در این قرص، باعث تقویت استخوان‌ها می‌شوند و می‌توانند در کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان و کسب استحکام استخوانی کمک کنند.

علاوه بر این، قرص شادارو می‌تواند به بهبود سریعتر محل شکستگی استخوان کمک کند. با مصرف منظم این قرص، استحکام محل شکستگی افزایش می‌یابد و فرآیند بهبود شکستگی‌ها تسریع می‌شود. همچنین، قرص شادارو توانایی تقویت ناخن‌ها و مو را دارد. ترکیبات آن می‌توانند سلامت ناخن‌ها و مو را بهبود بخشند و ضعف و شکنندگی آن‌ها را کاهش دهند.

قرص شادارو علاوه بر تأثیرات خود بر روی سلامت استخوان، تاندون‌ها، مو و ناخن، می‌تواند مواد معدنی مورد نیاز بدن را تأمین کند، به ویژه برای استخوان‌ها، ناخن‌ها و مو. این قرص حاوی مواد معدنی اساسی مانند کلسیم، منیزیم و روی است که برای سلامتی و استحکام این ساختارها بسیار مهم هستند.

همچنین، قرص شادارو می‌تواند به عنوان یک مدر و دفع کننده مواد سمی از بدن عمل کند. با استفاده از این قرص، بدن می‌تواند از مواد سمی و ضایعات متابولیک خود خلاص شده و فرآینس دفع آن‌ها تسریع یابد.

در کل، قرص شادارو با ترکیبات گیاهی خود و ویژگی‌های منحصربه‌فرد، به حفظ و بهبود سلامت استخوان، تاندون‌ها، مو و ناخن کمک می‌کند. این محصول ارگانیک به طور گسترده‌ای استفاده می‌شود و می‌تواند در بهبود کیفیت زندگی و رفاه عمومی افراد موثر باشد.

کپسول پومگا 5 وشا دارو

کپسول پومگا 5 وشا دارو با فرمولاسیون منحصربه‌فرد خود، بهبود و حفظ سلامت پوست را هدف قرار می‌دهد. هر بسته این محصول شامل 60 عدد کپسول است که به راحتی می‌توان آن‌ها را مصرف کرد. فرمولاسیون پومگا 5 در این کپسول به خوبی با پوست سازگار است و به صورت مؤثری درون پوست جذب می‌شود.

پومگا 5، یک ترکیب مغذی اصلی در این کپسول است که به پوست کمک می‌کند تا مواد مغذی را به سلول‌ها منتقل کند و فرایند بازسازی و جوان‌سازی سلول‌ها را با سرعت بیشتری انجام دهد. با مصرف منظم این کپسول، پوست می‌تواند از داخل تغذیه دقیق‌تری ببیند و نتیجه‌ای بهتر در تقویت و بهبود آن حاصل شود.

از جمله خواص مهم کپسول پومگا 5 وشا دارو، مقابله با تکثیر سلول‌های سرطانی سینه است. اسید پونیسیک، که در روغن دانه انار یافت می‌شود، می‌تواند تأثیر مثبتی در جلوگیری از تکثیر سلول‌های سرطانی سینه داشته باشد. این اسید چرب امگا 5 با کنترل فعالیت میتوکندری سلول‌های سرطانی و پیشگیری از تکثیر آن‌ها، در توقف گسترش سلول‌های سرطانی بسیار مؤثر است.

به طور کلی، کپسول پومگا 5 وشا دارو با ترکیبات مغذی و قدرتمند خود، می‌تواند بهبود ظاهر و سلامت پوست را تسهیل کند. این محصول می‌تواند به عنوان یک تکمیل‌کننده مؤثر در روزمره مورد استفاده قرار گیرد و به پوست شما کمک کند تا بهترین حالت خود را حفظ کند.